GRADONAČELNIK PULE

Zoričić: Bit će izazov nadmašiti ovu godinu

0
Jedan od događaja u Areni
Jedan od događaja u Areni

Gradonačelnik Pule Filip Zoričić objavio je na Facebooku da je ponosan što je Pula i ovog ljeta bila grad kulture i zabave, mjesto filma, koncerata svjetskih glazbenih zvijezda i sjajnih domaćih glazbenika.

"Florence and the Machine, Simply Red, Robbie Williams, Imagine Dragons, Eros Ramazzotti i mnogi drugi napunili su Arenu i još jednom potvrdili da je naš grad nezaobilazna koncertna destinacija. Pulska Arena je i sedamdeseti put udomila Pulski filmski festival i tjedan dana bila dom filmašima.

Naš grad dobio je još jednu pozornicu. U ambijentu novouređenog Malog rimskog kazališta, slušali smo opere i koncerte, Morcheebu, Rundeka, Josipu Lisac i druge, a na Kaštelu su svirali hrvatski i regionalni glazbenici Let 3, TBF, Božo Vrećo, Partibrejkersi, Zorica Kondža, da nabrojim samo neke.

Rekao bih da će biti izazov nadmašiti ovu godinu", napisao je Zoričić.

Dodao je da je jasno kojim putem ide Pula kao grad kulture.

"Drago mi je da smo pomogli da se obnovi Croatia Bike Week te da smo nastavili sa spektakularnim FNC događajem u Areni.

Hvala svima koji su doprinijeli još jednoj nezaboravnoj sezoni kulture i zabave u našem gradu", napisao je Zoričić. 

Najnovije vijesti

Istarski Forum

Za sudjelovanje u Istarskom Forumu potrebna je prijava ili registracija i izrada profila

Prijava ili Registracija korisničkog računa

AUTOMEHNIČAR/KA

Do: 24.02.2024.

PULA-POLA, ISTARSKA ŽUPANIJA

DIZAJNER/ICA INTERIJERA

Do: 24.02.2024.

PAZIN, ISTARSKA ŽUPANIJA

DJELATNIK/DJELATNICA U CALL CENTRU

Do: 24.02.2024.

BUJE-BUIE, ISTARSKA ŽUPANIJA

POMOĆNI/A RADNIK/CA U KUHINJI

Do: 24.02.2024.

ROVINJ-ROVIGNO, ISTARSKA ŽUPANIJA